Home Blog Uncategorized ХОТЕЛ ЛОЏ 2* – МАВРОВО

ХОТЕЛ ЛОЏ 2* – МАВРОВО

Хотелот располага со 34 кревети во 15 добро уредени соби, опременни со приватна бања, спа бања, директна телефонска линија и сателитски ТВ прием. Лоџ ги нуди сите услуги на хотел во луксузен скијачки центар.

ТИП НА СОБА СТАНДАРДНА СОБА
НЕДЕЛА – ЧЕТВРТОК
ЕДНОКРЕВЕТНА 42 €
ДВОКРЕВЕТНА 60 €

 

ТИП НА СОБА СТАНДАРДНА СОБА
ВИКЕНД ЦЕНИ (ПЕТОК И САБОТА)
ЕДНОКРЕВЕТНА 56 €
ДВОКРЕВЕТНА 80 €

 

ТИП НА СОБА СТАНДАРДНА СОБА
ЦЕНИ ЗА ПЕРИОД 30.12.20-01.01.21;

14.02.21-16.02.21

ЕДНОКРЕВЕТНА 75 €
ДВОКРЕВЕТНА 105 €

 

ТИП НА СОБА СТАНДАРДНА СОБА
ЦЕНИ ЗА ПЕРИОД 02.01.21-15.01.21
ЕДНОКРЕВЕТНА 56 €
ДВОКРЕВЕТНА 80 €

 

ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНО:

– ПОЛУПАНСИОН (ПОЈАДОК И ВЕЧЕРА)

– БЕСПЛАТНО WI-FI ВО СОБИ И ЛОБИ

– БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ

– КОРИСТЕЊЕ НА СПА ЦЕНТАР (ВНАТРЕШЕН БАЗЕНТ, ТУРСКА БАЊА, ЏАКУЗИ)-Х. БИСТРА, Х. ЛОЏ

– КОРИСТЕЊЕ НА СПА ЦЕНТАР (НАДВОРЕШЕН ТЕРМАЛЕН БАЗЕНТ И САУНА) – Х. СПОРТ

– ТУРИСТИЧКА ТАКСА

– 20% ПОПУСТ НА ДНЕВНИ СКИ КАРТИ

– ДЕЦА ДО 6 ГОДИНИ-БЕСПЛАТНО

– ДЕЦА ОД 7 ДО 12 ГОДИНИ -50 % ОД ЦЕНАТА ЗА ВОЗРАСЕН

– ДОПОЛНИТЕЛЕН ОБРОК – 7 €

– CHECK IN: 14:00 / CHECK OUT: 10:00

– LATE CHECK OUT ДО 18:00 – 40 % ОД РЕГУЛАРНАТА ЦЕНА ПО НОЌ

– КРАТОК ПРЕСТОЈ 10:00-20:00 – 60 % ОД РЕГУЛАРНАТА ЦЕНА ПО НОЌ

– ТРЕТО ЛИЦЕ ВО СОБА -40 % ПОПУСТ ОД РЕГУЛАРНАТА ЦЕНА ПО ЛИЦЕ

– НОВОГОДИШНА ГАЛА ВЕЧЕРА – 40 € ПО ЛИЦЕ

Share:

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published.