ДУПЛЕКС АПАРТМАН АНА ХАНИОТИ

  ДУПЛЕКС АПАРТМАН АНА ХАНИОТИ СО 2 СПАЛНИ НА 70м од плажа Апартманот се наоѓа на први кат во најубавиот дел на Ханиоти , прекрасна локација, до хотел TRESOR SOUSOURAS , на околу 70 метри од плажа, на 50м од плоштад , на 5 метри до најпознатото гиро во Ханиоти – Kostas. Апартманот е дуплекс и располага со : – 2 спални соби – во едната спална има еден дупли француски лежај , а во другата спална модерна композиција за…

Read more

КРСТАРЕЊЕ 7 ноќи All Inclusive
 THESSALONIKI – KUSADASI – RHODES – CRETE (HERAKLION) – SANTORINI – MYKONOS – MILOS – ATINA -THESSALONIKI
15.05-22.05.2022

   Крстарење 7 ноќи All Inclusive 15.05 – 22.05 – со брод крузер Celestyal Crystal Поаѓање од Битола за Солун на 15.05  !    THESSALONIKI – KUSADASI – RHODES – CRETE (HERAKLION) – SANTORINI – MYKONOS – MILOS – ATINA -THESSALONIKI   Најпосакуваните грчки острови Mykonos + Santorini +Rodos +  Milos + Krit + Kusadasi – Ephes , + shopping …   Цена : 799 € (49.538 денари). – IA Внатрешна Кабина (доплата за други типови на внатрешни кабини, без…

Read more

КРСТАРЕЊЕ All Inclusive
 ATINA – MYKONOS – KUSADASI- PATMOS -CRETE (HERAKLION) SANTORINI – ATINA
03.06-06.06.2022

All inclusive крстарење со брод крузер Celestyal Olympia   03.06 – 06.06 – Поаѓање на 05.06 во вечерните часови !     ATINA – MYKONOS – KUSADASI- PATMOS -CRETE (HERAKLION) SANTORINI – ATINA   Најпосакуваните грчки острови Mykonos i Santorini + Patmos остров -( според FORBES магазинот Patmos e прогласен за најидилично место во Европа, a теолошки ,гледано од сите страни на островот, пештерата на апокалипсата ,манастирот на Sv Jovan…) + Kusadasi – Ephes , + shopping …   Цена :…

Read more

ЦЕНТАР 2 ДУПЛЕКС АПАРТМАН ПОЛИХРОНО

ЦЕНТАР 2 ДУПЛЕКС АПАРТМАН СО 2 СПАЛНИ НА 40м од плажа Апартманот е дуплекс и располага со : 2 клими , 2 телевизори, сопствен WIFI, кујна, купатило, тераса. ( во секоја од двете спални има по 1 дупли кревет и фотелји на спуштање,клима уред и телевизор) Апартманот се наоѓа на одлична локација, на само 40м од плажа, во централниот дел на Полихроно. Термините кои се дадени во табелата не се термини за престој, туку се дадени за да се види…

Read more

ЦЕНТАР 1 ДУПЛЕКС АПАРТМАН ПОЛИХРОНО

  ЦЕНТАР 1 ДУПЛЕКС АПАРТМАН СО 2 СПАЛНИ НА 40м од плажа Апартманот е дуплекс и располага со : 2 клими , 2 телевизори + кујна, купатило, тераса, во одлична состојба. ( во секоја од двете спални има по 1 дупли кревет и фотелји на спуштање,клима уред и телевизор) Апартманот се наоѓа на одлична локација, на само 40м од плажа, во централниот дел на Полихроно. Термините кои се дадени во табелата не се термини за престој, туку се дадени за…

Read more

АЛФИ ДУПЛЕКС АПАРТМАН САМА ПЛАЖА

  AL – FI ДУПЛЕКС АПАРТМАН НА САМА ПЛАЖА ПОЛИХРОНО На првиот крак на Халкидики, на Касандра се наоѓа Полихроно, позната туристичка дестинација во кристално чистиот залив Торонеос, опкружен со бујна медитеранска вегетација и песочна плажа, кристално – зелена боја на морето, со маркети, пекари, кафетерии, таверни, вили, хотели, објекти со забавни содржини, продавници … ДУПЛЕКС АПАРТМАН СО 2 СПАЛНИ НА САМА ПЛАЖА – во средишниот дел од песоклива плажа – ПРВА ЛИНИЈА ДО Summer Beach Hotel Апартманот е дуплекс…

Read more

ВАРВАРА ДУПЛЕКС АПАРТМАН ПОЛИХРОНО

ВАРВАРА ДУПЛЕКС АПАРТМАН СО 2 СПАЛНИ НА 100м од плажа Апартманот е дуплекс и располага со : -2 спални, клима , ТВ, сопствен WIFI, кујна, купатило, 2 тераси. -Голем лежај на спуштање каде можат да спијат 2 лица.  Термините кои се дадени во табелата не се термини за престој, туку се дадени за да се види цената во тој период, значи во зависност од бројот на ноќи и период на престој се прави и цената, доколку е измеѓу 2 периоди…

Read more

КРСТАРЕЊЕ All Inclusive
 ATINA – MYKONOS – KUSADASI- PATMOS -CRETE (HERAKLION) SANTORINI – ATINA
29.04-02.05.2022

All inclusive крстарење со брод крузер Celestyal Olympia   29.04 – 02.05 – Поаѓање на 28.04 во вечерните часови !     ATINA – MYKONOS – KUSADASI- PATMOS -CRETE (HERAKLION) SANTORINI – ATINA   Најпосакуваните грчки острови Mykonos i Santorini + Patmos остров -( според FORBES магазинот Patmos e прогласен за најидилично место во Европа, a теолошки ,гледано од сите страни на островот, пештерата на апокалипсата ,манастирот на Sv Jovan…) + Kusadasi – Ephes , + shopping …   Цена :…

Read more