Home Blog Uncategorized ХОТЕЛ СПОРТ 3* МАВРОВО

ХОТЕЛ СПОРТ 3* МАВРОВО

 

Хотел Спорт располага со надворешен базен кој ќе може да се користи и во лето и во зима. Додека Ресорт Маврово ви нуди размовидни активности во текот на зимскиот период, зошто да не се одморите од скијањето и да не се релаксирате во надворешен затоплен базен додека ја гледате снежната идила околу вас.

 

ТИП НА СОБА СТАНДАРДНА СОБА
НЕДЕЛА-ЧЕТВРТОК
ЕДНОКРЕВЕТНА 58 €
ДВОКРЕВЕТ 82 €

 

ТИП НА СОБА FAMILY SUITE
НЕДЕЛА-ЧЕТВРТОК
ДВОКРЕВЕТНА 115 €
ТРОКРЕВЕТНА 148 €

 

ТИП НА СОБА СТАНДАРДНА СОБА
ВИКЕНД ЦЕНИ (ПЕТОК И САБОТА)
ЕДНОКРЕВЕТНА 74 €
ДВОКРЕВЕТ 106 €

 

ТИП НА СОБА СТАНДАРДНА СОБА
ЦЕНИ ЗА ПЕРИОД 30.12.20-01.01.21;             14.02.20-16.02.20
ЕДНОКРЕВЕТНА 95 €
ДВОКРЕВЕТ 140 €

 

ТИП НА СОБА СТАНДАРДНА СОБА
ЦЕНИ ЗА ПЕРИОД 02.01.21-15.01.21
ЕДНОКРЕВЕТНА 74 €
ДВОКРЕВЕТ 106 €

 

ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНО:

– ПОЛУПАНСИОН (ПОЈАДОК И ВЕЧЕРА)

– БЕСПЛАТНО WI-FI ВО СОБИ И ЛОБИ

– БЕСПЛАТЕН ПАРКИНГ

– КОРИСТЕЊЕ НА СПА ЦЕНТАР (ВНАТРЕШЕН БАЗЕНТ, ТУРСКА БАЊА, ЏАКУЗИ)-Х. БИСТРА, Х. ЛОЏ

– КОРИСТЕЊЕ НА СОА ЦЕНТАР (НАДВОРЕШЕН ТЕРМАЛЕН БАЗЕН И САУНА) – Х. СПОРТ

– ТУРИСТИЧКА ТАКСА

– 20% ПОПУСТ НА ДНЕВНИ СКИ КАРТИ

– ДЕЦА ДО 6 ГОДИНИ – БЕСПЛАТНО

– ДЕЦА ОД 7 ДО 12 ГОДИНИ -50 % ОД ЦЕНАТА ЗА ВОЗРАСЕН

– ДОПОЛНИТЕЛЕН ОБРОК – 7 €

– CHECK IN: 14:00 / CHECK OUT: 10:00

– LATE CHECK OUT ДО 18:00 – 40 % ОД РЕГУЛАРНАТА ЦЕНА ПО НОЌ

– КРАТОК ПРЕСТОЈ 10:00-20:00 – 60 % ОД РЕГУЛАРНАТА ЦЕНА ПО НОЌ

– ТРЕТО ЛИЦЕ ВО СОБА – 40 % ПОПУСТ ОД РЕГУЛАРНАТА ЦЕНА ПО ЛИЦЕ

– НОВОГОДИШНА ГАЛА ВЕЧЕРА – 40 € ПО ЛИЦЕ

Share:

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published.