Home Blog Uncategorized ХОТЕЛ СПА ПАНОРАМА 4* КРУШЕВО

ХОТЕЛ СПА ПАНОРАМА 4* КРУШЕВО

Ценовник за зима 20.12.2020 – 10.03.2021:

– Цена на еднокреветна соба ВВ 80 евра

– Цена на двокреветна соба ВВ 90 евра

– Цена на Супериор соба ВВ 100 евра (цена за двајца)

– Цена на јуниор апартман ВВ 120 евра (цена за двајца)

– Цена на делукс апартман ВВ 140 евра (цена за двајца)

Во цената е вклучено доручек, користење на СПА центарот, интернет, телевизија, паркинг, ДДВ, туристичка такса, осигурување, complementarity café и вода по собите 10% попуст во Lounge Bar Alto кој се наога на ски терените во Крушево, карта за жичарата и ски опрема.

Во супериор, јуниор и делукс апартман има опција за сместување на трето возрасно лице и се доплака 10 евра по ноќ, или кога станува збор за фамилија две деца, за деца до 8 години е бесплатно, за деца над 8 години се доплака 10 евра за дете по ноќ.

Дополнителен оброк ручек или вечера доплата по 10 евра по лице и е на база сет мени (предјадење, главно јадење, десерт и еден безалкохолен пијалок). За деца до 8 години се доплака 5 евра и добиваат пола порција, за деца над 8 години е исто како и за возрасен.

 

Share:

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published.